Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Melyik biztosítónál érdemes...

Melyik biztosítónál érdemes kötelezőt kötni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki kell kalkulálni a weben egy alkusz cégnél, pl. netrisk.hu.
2016. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amelyiknél a legolcsóbb.

www.netrisk.hu

2016. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 DöGanyé válasza:

Ha rám hallgatsz, én nem kötnék Netrisk-nél.

Rögtön magához a bitósítóhoz mennék, ott kötném meg. Egyrészt, mert könnyebb, praktikusabb az ügyintézés, másrészt biztos, hogy az le is lesz ott zavarva.

Nertisk 10 másik biztosítóval tartja a kapcsolatot, és gyakorta megesik, hogy "elfelejti" az ügyfelet.


Amelyik biztosító ajánlata neked szimpatikus, azt válaszd.

Union24

K&H

Generali

2016. jún. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Semmi baj a netriskkel. Pont azért tud a legolcsóbb lenni, mert több biztosítóval van kapcsolatban, így nagyon kedvező tarifa ajánlatai vannak. És ki tudod választani a legolcsóbbat. Az alkuszoknak mindig is több kedvezményt ad a biztosító, mint a magánembereknek...

2006 óta a netrisken keresztül kötjük a biztosítást (eddig 6 gépjárműre), soha semmi gondunk nem volt. A legkényelmesebb, sehova nem kell menni, sehol nem kell sorba állni, és mindent elintéznek. 1x hívtam őket telefonon, nem kellett sokat várni, és meg tudták oldani a problémám.

(volt rá példa, hogy közvetlenül a biztosító keresett meg váltáskor, de nem tudott annyira kedvező ajánlatot adni, mint amit a netrisken keresztül kötöttünk)

2016. jún. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

alkusz vagyok:

a kötelezőnél pont ugyanazt a díjat tudja adni a netrisk, mint a biztosító.

(Van kivétel néhány biztosítónál, hogy a saját portálján ad pár % kedvezményt, ami általában abból áll, hogy jutalékot nem kell fizetni...)

2016. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!