Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Megbüntettek, de nem az én...

Megbüntettek, de nem az én nevemen van az autó. Van valami módja, hogy megússzam?

Figyelt kérdés
Megbüntetett a közterületes, csak mert 5 percre beszaladtam a boltba. Megállni tilos tábla, de az első szabályosan parkoló autó mögé, szorosan álltam. Nem korlátoztam senkit. Muszáj volt, mert sehol nem volt hely. Pont jöttek a közterületesek, meg is vártak. Személyit és lakcímkártyát kértek. Kértem őket, hogy legyenek elnézőbbek, mert kénytelen voltam ott megállni, hisz nincs hely és nem is korlátoztam semmit. Erre ő: uram, ott a megállni tilos tábla, így korlátozta a járműveket. Hiába mondtam, hogy senkit nem korlátoztam, hisz mások is sokszor állnak meg itt és bőven elfér egy kamion is, sőt, a saroktól bő 10 méterre vagyok. Kérem, ne büntesse meg a normális állampolgárt és ne tömjük mégjobban orbán zsebét. Nem érdekelte... Adta a 10 ezres csekket, majd flegma köszönéssel távozott. Az autó, barátom nevén van. Talán így valahogy megúszhatom? Tv ben volt egy paraszt parkolós luxus autóval, aki decathlon mozgáskorlátozott parkolóban állt keresztben. Ő bezzeg megúszta. Van rá mód, hogy én is megússzam?

2016. jún. 21. 07:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
*kedves
2016. jún. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, ha neked az prédikálás, hogy elismerem: a szabálykövetéshez szükségem van időnként arra, hogy az orromra koppintsanak. Ez a különbség kettőnk között. Én elismerem, te nem.
2016. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

"Az emberek többsége, nem tud a kérdésemre egyenesen válaszolni."

"Van valami módja, hogy megússzam?"


Tessék, itt a válasz: Nem, nincs módja. Szabálytalan voltál, megbüntettek, ki kell fizetned.

2016. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Van egy jófajta módja: ne szabálytalankodj.
2016. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!