Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 125, illetve 250-es motorok...

125, illetve 250-es motorok evente milyen koltseggel jarnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pestre szeretnek venni minden napos hasznalatra motor. 125 vagy 250ccm-be gondolkodok. Eddig csak robogom volt ami evi 5ezer plusz benzinbe kerul. A fentebb emlitett motoroknal milyen dijakat es kb mennyit kell fizetni? A 2 motor amit neztem az egyik egy yamaha r125 a masik egy yamaha ybr250. Valaszokat elore is koszonom.

2016. júl. 9. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha magyar a motor, átírási illeték + biztosítás. 30-60e körül

Ha nem Magyar, akkor pár hetes procedúra, és 100e körül, míg a nevedre kerül.

Van A-ra jogosítványod?

2016. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Meg nincs de folyamatban van.
2016. júl. 11. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen olyan motort vegyél, ami magyar papíros, és forgalomban van. A motor értéke sokszor elenyészik, mikor összeszámolod a kifizetett illetékek nagyságát.


Nem kevés motort állítottam vissza forgalomba (70 fölött), így van rálátásom a bürokráciára.

Találkoztam már szinte mindennel ami csak létezhet.


Mára azt vallom, hogy ha látsz egy papír nélküli P10-est, csukd be a szemed és hagyd a tyúkólban, hátha a baromfitrágya kémhatása elenyészetté teszi a motort.

2016. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget. Mindenkepen magyar papirosat szeretnek en is ami forgalomba van mert ilyenekre mar en se szeretnek.kolteni foleg, hogy ami nincs forgalomba helyezve kb azokat isnugyan annyiert adjak ahogy nezegettem.
2016. júl. 11. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!