Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ne nevessetek :-D saját...

Ne nevessetek :-D saját kocsimmal a másik saját kocsimba beletolatott az asszony. Biztosító fizet?

Figyelt kérdés
Két autóm van. Mindkettőnek én vagyok az üzembentartója, és egy biztosítónál vannak. Asszony tegnap ügyesen beletolatott az egyikkel a másikba... ilyenkor mi van? Saját magammal írják betétlapot?? :-D

2016. júl. 23. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Ha ilyen jól megy hogy 2 kocsid van akkor minek kell hogy fizessen a biztosító? :D
2016. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor pontosítok. Van egy munkásverdám, egy kisteherautó, meg egy 15 éves octaviám. Amibe asszony többet nem ül bele

:-D De viccen kívül kérdezem amúgy

2016. júl. 23. 13:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Most ez összesen HÁROM? Vagy a munkásverda és a kisteherautó az ugyanaz?
2016. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kettő. Egy kisteherautó és egy személy autó. A sz.autóval ment bele a kisteherbe
2016. júl. 23. 13:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Legjobban akkor jársz, ha felhívod a biztosítódat. Ők nem fognak kiröhögni (legalábbis a telefonban nem), velünk ellentétben, valamint azt is meg tudják mondani, mi a teendőd ilyen esetben - szintén velünk ellentétben.
2016. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem baj, ha röhögtök, én sem tudok mást csinálni kínomban, ha már ilyen Schumaher az asszony :-D
2016. júl. 23. 13:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Legalább komoly az anyagi kár? Mert az erkölcsi biztosan az... :D
2016. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ugy tudom, hogy ha családon belül (vagy jelen esetben azonos) az üzembentartó akkor nem fizet egyáltalán a biztosító...


De ha csak nem GTK lett az autó akkor amúgy is jobban jársz, ha nem jelented, mert többet buksz a bónuszodon, mint amennyit avultatva fizetne a biztosító a 15 éves autóra.

2016. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

kitöltitek a kárbejelentőt, és beadod a biztosítónak.

nekem is volt ilyen ügyem, hogy rokon beletolatott az autómba, nem tudom mivel kéne másképpen intézni, mintha idegen enne egyáltalán nem vicces, a kár, az kár

A kedves rokon nálam is azt hitte, hogy meg akarok gazdagodni, pedig én nem nyertem az ügyön semmit.


a feleséged bónusza csökken majd.

2016. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy kié a kocsi a lényeg hogy nem te vezetted. Pl ha van egy cég nevén 50 kocsi és az egyikkel összetörik a másikat ,akkor is fizet a biztosító. Ez ugyanaz csak kicsiben.
2016. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!