Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi tört3nik abba az esetbe ha...

Mi tört3nik abba az esetbe ha kivonattam automat ideiglenesen forgalombol augusztus 1ig és csak augusztus 20án megyek magyarországra meghosszabitani ideiglenes kivonást?

Figyelt kérdés
Milyen pénzbirság terhel 20 nap alatt és kitől?Mármint biztositó rendörség vagy bármi?
2016. júl. 30. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi se történik, ráadásul mintha már kérdezted volna, és akkor is ugyanezt válaszoltam!

A kivonás automatikusan lejár, fogalomba kerül az autó, megint küldi a biztosító a csekket vagy a fizetési meghagyást, és annyi. Nem kell új biztosítást kötni, nincs fedezetlenségi díj se...

Az autó állhat a garázsban kivonva, vagy forgalomban, közlekedni se vagy köteles vele, szóval nem is értem, hogyan jutott a kérdés az eszedbe!

2016. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!