Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Motorkerékpár rendszámoztatása...

Motorkerékpár rendszámoztatása mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Motorvásárlás előtt állok és minden érdekel ez ügyben. Lejárt magyar okmányok, lejárt külföldi okmányok. Ilyen papírokkal mennyire jön ki míg a rendszám rákerül a motorra? És ha tudjátok pontosan milyen okmányok kellenek, meg hogyan kell ezt intézni leírhatnátok azt is :)

Kösz!



2016. szept. 14. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én vettem egy szürke forgalmis, forgalomból végleg kivont motort. Mikor forgalomba helyeztem:

1. biztosítás kötés (kb.4-5000 Ft)

2. vizsgáztatás+eredetiségvizsga (25000 Ft)

3. önkormányzatnál ügyintézések, emlékeim szerint 13-15000 Ft.

Tehát valahol 40-50 között jött ki, mire zöld forgalmis, rendszámos motor lett belőle.

2016. szept. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Meglett az uj motor, végül sikerült rendszámosat venni (125cc). Ennyibe fájt:

-Biztosítás (3000 lesz kb évente)

-Eredetvizsga: 15500Ft

-Okmányirodába: 12000+2400Ft

Durván 30ezer és a nevemen van a motor, én lettem a tulajdonosa. Hát ja a papírmunkásoknak is meg kell élniük vmiből :D

2017. febr. 17. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!