Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ma beletolattam egy másik...

Ma beletolattam egy másik kocsiba, de megeggyeztünk, baj lehet belőle?

Figyelt kérdés

Ma a munkahelyem parkolójában beletolattam egy másik kocsiba aki szintén kifele tolatott... első sárvédőjét megnyomtam.

Rendőrt nem hívtunk, megyeggyeztünk 30e forintban, oda is adtam neki. Ezután mindenki ment amerre akart.

Itthon gondolkodtam el, hogy nehogy átverjen és azt mondja a rendőrségen, hogy otthagytam... Mondjuk a munkahelyem parkolójában több kamera van mint a pentagonban...

Szóval, ha ilyen turpisság jutna eszébe az ipsének, akk megüthetem a bokám?

Mondjuk a kamera felvételen szinte biztos, hogy látszik ahogy beszélünk, majd beszállunk a kocsinkba, ő elhajt én meg utánna (ATM-hez mentünk, ami a munkahely bejáratánál van)



2016. okt. 10. 17:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy új a biztosításom A0, én ajánlottam fel neki a megeggyezést. Nem akartam M2-be esni...
2016. okt. 10. 17:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lesz semmi baj, neki mi haszna lenne ebből?
2016. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Több idejébe, papírmunkájába, mászkálásba kerülne az egész mint amit megérne neki elcsalni. 30 ezer forintért nem fog senki feljelentgetni, rendőrségre meg bíróságra járkálni hónapokig.
2016. okt. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Másrészt pedig, hogyan bizonyítaná? Mivel gondolom a papírt nem töltöttétek ki. Bemegy a rendőrségre, hogy "belém jött egy pali, nem tudom bizonyítani, de ő volt az"? Minimum kinevetik. Ha meg valahogy megszerzi a videófelvételt bizonyíték gyanánt, az csak az ő állítása ellen lenne bizonyíték.
2016. okt. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!