Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autópálya díj, (HU) Szeged-...

Krisz1669 kérdése:

Autópálya díj, (HU) Szeged- (DE) Krumbach?

Figyelt kérdés
Üdv. Engem az érdekel, hogy egy ilyen útvonalon ( [link] ezeken a szakaszokon kell-e útdíjat fizetni? Azt tudom,hogy Szeged-Budapest szakasz fizetős, de tovább nem voltam még kocsival, és nem tudom, hogy hol kell útdíjat fizetni. Nagyon szépen kérdek mindenkit aki tud valami információval szolgálni az írja meg. Köszönöm.

2016. okt. 23. 05:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak a Szeged-Budapest szakasz -matricás- fizetős, hanem Magyarország és Ausztria teljes területe! Németországban nem fizetős, ha személykocsival mész.
2016. okt. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ha kiváltom a 10napos matricát 3.000ftért meg az osztrák 8-9eu-s matricát akkor azokkal minden utat tudok használni? :)
2016. okt. 23. 05:40
 3/4 Bajer ***** válasza:
Igen, mert a 10 napos az összes magyar sztrádára plusz M0-ra érvényes, az osztrák oldalon meg csak olyat árusítanak ami időtartamra szól, nem megyére, tehát ott csak az összes sztrádára érvényes matricák kaphatók.
2016. okt. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, akkor megnyugodtam, azt hittem külön utakra külön matrica kell :D

Utas biztosítást vagy baleset biztosítást ilyen nagy útnál gondolom érdemes csináltatni, igaz? :)

2016. okt. 23. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!