Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Járóképtelen autót át lehet...

Járóképtelen autót át lehet íratni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Üdv!

Vásároltam tegnap egy kitünő állapotban lévő autót de még az nap totalkárra is törtem sajnos(nem én voltam a hibás :) ) a kérdés az lenne hogy így hogy tudom át íratni a nevemre mert ahogy fent is írtam járásképtelen ebből kifolyólag nem tudom elvinni eredetiség vizsgálatra


2016. nov. 12. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy tréler, vagy keresel olyat, aki házhoz megy.
2016. nov. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lessz a további sorsa? Javítás vagy bontó? Volt rendőri intézkedés? Mert ha bontódik, akkor felesleges költség átiratni eredetiségvizsga uj forgalmi. Helyedben bemennék egy okmányirodába vagyis kormányhivatalba ott éjjel nappal van ügyfélfogadás és rákérdeznék.
2016. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!