Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Magyar tulajdonosú külföldi...

Magyar tulajdonosú külföldi forgalmi engedélyt át tudok íratni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Egyenlőre nem akarnám honosítani, mert nem akarom, hogy pocsékba menjen a még 1,5 év külföldi műszaki! Főként Magyarországon használnám, de külföldi és magyar biztosítást is fizetnék rá! Külföldi biztosítást is csak külföldön lehetne intézni személyesen? A későbbi honosítással tisztában vagyok, de ezzel nem! Válaszokat előre is köszönöm!
2016. márc. 22. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

"Magyar tulajdonosú külföldi forgalmi engedélyt át tudok íratni Magyarországon?"


Igen, megfelelő adásvételi szerződéssel ha nem te vagy a tulaj.


"Egyenlőre nem akarnám honosítani, mert nem akarom, hogy pocsékba menjen a még 1,5 év külföldi műszaki!"


Egyelőre. Ha uniós országbeli az a járgány, akkor nem kell külön műszakiztatni, nem veszik el a 1,5 év.


"Főként Magyarországon használnám, de külföldi és magyar biztosítást is fizetnék rá!"


Egyszerre csak egy biztosítás kell, a magyart csak magyarországi lakcímmel rendelkező tulajdonos köthet.


"Külföldi biztosítást is csak külföldön lehetne intézni személyesen?"


Interneten bármit intézhetsz.


"A későbbi honosítással tisztában vagyok"


Vannak még hiányosságok.


Szerintem.

2016. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Okmányirodában mindent tudnak intézni.
2016. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!