Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kgfb-t újrakötöttem, de nem...

Kgfb-t újrakötöttem, de nem mondtam fel november 30-ig. Van rá valami mód pár nappal utána?

Figyelt kérdés

A jelenlegi biztosítómnál 3. éve vagyok, először 2014-ben baleseti adóval együtt 21000, 2015ben 27000, idén 36000-et kalkuláltak. Természetesen váltottam, újrakötöttem egy másik társaságnál de elfelejtettem felmondani az idén érvényes szerződésem, így most két élő szerződésem lenne? Van rá valami mód, hogy felmondjam a jelenlegit?

Köszönöm!



#kötelező biztosítás #kötelező #KGFB #kötelező biztosítás felmondása
2016. dec. 2. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
a régi élni fog, az új létre sem jön. Közös megegyezésbe ilyenkor nem nagyon mennek bele.
2016. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezek szerint nincs megoldás? :/ akkor buktam 14000-et.. Köszönöm a választ. Ha valakinek mégis van ötlete, ne tartsa vissza
2016. dec. 2. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Én eddig akármikor váltottam, az ügyintéző ott helyben kinyomtatta a felmondást, aláíratta velem, és el is küldte a régi biztosítónak, nekem semmi dolgom nem volt a felmondással.

Hívd fel az ügynöködet és kérdezd meg, hogy miket íratott veled alá, volt-e közte felmondás?

2016. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Online kötöttem, mivel így érhetem el a legkedvezőbb díjat, éves fizetési rendben átutalással, így több mint valószínű, hogy maradok a jelenlegi biztosítómnál :/ majd jövőre jobban figyelek :/
2016. dec. 3. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!