Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Forgalmi engedély kiadása...

Forgalmi engedély kiadása lejárt műszakival?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nincs meg a lakókocsim forgalmija, és lejárt a műszaki róla. Az okmányirodában annyit mondtak, hogy műszaki nélkül nem adják ki a forgalmit, de forgalmi nélkül nem csinálnak műszakit. Nem hiszem el, hogy ez így működik. Valaki volt hasonló helyzetben? Valahogy csak kiadják, nem?


Köszönöm!


2016. dec. 17. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez a sorrend. A műszakit megcsinálják kartonra, az ott kapott lapokkal az okmányirodában tudsz forgalmit kérni. Ennyi.
2016. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor talán keresd meg az eredeti forgalmit és a "probléma" meg van oldva... :-)
2016. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De jó, hogy ezt pont ott nem tudták elmondani, ahol elméletileg értenek hozzá...

Köszönöm!

2016. dec. 17. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy kérsz vizsgára időpontot, és (csak!!) akkor a legrövidebb úton eljuttathatod a járművet a vizsgabázisra. Ha megállít a rendőr az orra alá nyomod a papírt, hogy vizsgázni viszed. Nem kell külön engedély, bár beleköthetnek. Én hajnalban letámasztottam a vasat a vizsgabázis elé, biztos ami biztos.
2016. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az okmányirodában kiváltod a lakókocsi gazolólapját és azzal viszed vizsgázni. A vizsgán kapsz egy igazolólapot, és a két A4-es birtokában megkapod az új forgalmi engedélyedet az ocsmányirodában.


Ha az egyik okmányirodában bénáznak, akkor menj át egy másikba, van ahol értelmes dolgozók vannak!

2016. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!