Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha nem írja át a vevő, mikor...

Ha nem írja át a vevő, mikor vonják ki forgalomból?

Figyelt kérdés
Tavaly adtam el(ideglenesen ki volt vonva), de sajnos csak idén jelentettem be év elején mikor visszahelyezték forgalomba a nevemen és jött egy felszólítás(önkormányzattól), így idén már én fizetem az adót. Eddig oké tanulópénz, de: már egy hónapja leadtam az adásvételit okmányirodába és a vevő még nem írta át és még forgalomba van. Fura, hogy jött újabb felszólítás(ez okmányirodából), hogy biztosítás nemfizetése miatt kivonják és vigyem be a rendszámot. Bementem és mutattam a 2hete kapott pecsétes papírt, hogy én már 2hete bejelentettem az eladást. Közölték majd akkor a vevőt felszólítják írja át vagy kivonják. Szerintetek mikor fogják kivonni? A vevő információim szerint elbontotta ami engem nem érdekel csak kerüljön le végre a nevemről. Azon túl mit tehetek, hogy adásvételit bevittem az okmányirodába? Várjak 1-2hónapot és menjek be újból az okmányirodába? Önkormányzat azt mondta, ha decemberig nevemen marad és forgalomba marad, akkor jövőre is fizethetek. Tudom december még messze viszont jó lenne pontot raknom az ügy végére.

2017. febr. 7. 11:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ha hitelesitett ugyfelkapos eleresed van lehet neten!


Csak mar mas ugyben is jartam ugy nem ment minden( o es ó volt ugyan ott de masik adatbazisbam)

Fokozatosan egyre tobb dolgot tudsz ott intezni de ezekszerint ha valami miatt megakad a rendszer csak be kell menni :(


Volt olyan fizetek es fizetes kozben kifagyott... telefon ide oda senki nem tud semmit aztan gondoltam meglesem az egyenlegem az OTPn, nem volt levonva a motorkerekparom forgalomba visszahelyerese. Ujbol kitoltok mindent ujbol fizetek es nem fagy ki es levontak es masnap reggel mar forgalomba is volt meg pdf ben jott az igazolas is.

2017. febr. 7. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!