Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Bristolban kerekparral baleset...

Bristolban kerekparral balesetett szenvedtem, kaphatok ezert vmifele karteritest? meg kell ezt vhogy kulon igenyelni?

Figyelt kérdés

a biciklim vaza tobb helyen gyurodott tort mintha papirbol lenne.a kormany is eroteljesen rongalodott.igazabol hasznalhatatlana valt. rajtam bukosisak volt igy estem elol a szelvedobe ami joforman majdnem teljesen kitort.

eszmeletemet is vesztettem egy rovid idore.arcom tobb helyen serult.ajkam 2 het minimum gyogyulasi idot mondtak. mentö es rendort is hivtak.akorhazba jott utanam egy rendor felvette vallomasom.elmondta a sofor mashogy nyilatkozott,es vszinuleg rendorsegi ugy lesz.mire szamithatok?



2017. márc. 6. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Kecskeólra
2017. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Beviz Elek ***** válasza:

Mivel a történetet egyik féltől sem hallottuk, na meg nem is helyszíneltünk, ezért azt nem tudjuk mi lesz a dologból.


Amennyiben a sünök azt mondják hogy az autós hibájából történt, úgy mindenképp kaphatsz kártérítést. Én nem vagyok a híve gerinctelen módon mások lehúzásának, de Angolországban elég felkapott hogy kamu okokkal kicsaljanak pénzt a biztosítótól, ilyen pl kis koccanás esetén a fájó gerinc, stb.

Ezt te intézed majd, nem akarok nagyon belemerülni.


Mielőtt azt mondaná valamelyik okos hozzászóló hogy a kicsalt £2-3ezerrel csak a biztosítót károsítod, hozzátenném hogy a biztosító pedig rólunk húzza le. Nem véletlen hogy C+E kat, NCB4 mellett évi £1700at pengetek ki a fosom biztosítására, amit szerencsés esetben £1000ért tudnék eladni.

2017. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nm szandekoztam lehuzni.latott orvos csak arra van panaszom ami teleg serult plusz a kerekparom valt hsznalhatatlan roncsa.ezt a rendor isfenykepezte.
2017. márc. 6. 22:06
 4/7 A kérdező kommentje:
kerdes foleg arra iranyult h ilyenkor kell vmi kulon igenylolapot kitolteni,vagy ez mar rendorsegi ugy keretenbelul automatikusan zajlik.vagy mi ennek a mikentje?
2017. márc. 6. 22:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Errol miert nem az angol hatosagoknal erdeklodsz?Valoszinuleg hamarabb kapnal erdemi valaszt mint itt!
2017. márc. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az angol jogszabályokat, de ha itthon történt volna veled az eset, akkor sem kapnál automatikusan kártérítést szerintem. Ha a rendőrségi vizsgálat kimondja, hogy az autós volt a hibás, akkor polgári pert indíthatsz vele szemben a károd megtérítése ügyében.
2017. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
100%
Ott nem tudom, mi a helyzet. Magyarországon erre való a felelősségbiztosítás.
2017. márc. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!