Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Támadható a bírság?

Támadható a bírság?

Figyelt kérdés

A közteres hagyott egy papírt a szélvédőmön, mert nem tetszett neki hogy a járdán álltam pedig tábla ezt nem engedi (ezt a rendeletet jelölte meg. A papír szerint helyszíni bírságot szabott ki, de csekket azóta sem láttam.

Fel fog jelenteni? Mekkora bírságra számíthatok?


Ha a papíron elírta a címet ahol áltam (teljesen más utcát jelölt meg), akkor támadható a bírság?


2017. márc. 31. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Járdán álltál, vagy nem álltál?
2017. márc. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, rajta voltam
2017. ápr. 1. 00:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor miert is akarod megtamadni?
2017. ápr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, a helyszíni bírság 10e Ft, azt kifizettem volna, de tudomásom szerint ha feljelentés lesz belőle akkor 50e is lehet és azt most nem tudnám kifizetni... Ezért...
2017. ápr. 1. 08:15
 5/7 anonim ***** válasza:
fizesd be nekik a 10-est, hogy tevedtel, azt csa. en ezt tennem.
2017. ápr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is befizetném de nincs csekk! Csak egy értesítőt kaptam, semmi mást, és félek hogy feljelentés lesz belőle és megsokszorozódik az összeg
2017. ápr. 1. 09:46
 7/7 anonim ***** válasza:
csekk nelkul is letezik am elet, irj nekik emailt/hivd fel oket telefonon es kerj egy szamlaszamot, vagy, ha annyira ragaszkodsz hozza, egy csekket. esetleg a weboldalukrol lepuskazni valamit. ne legyunk mar ennyire tehetetlenek.
2017. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!