Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyi idő mire kipostázzák a...

Mennyi idő mire kipostázzák a jogsimat? Ez a 3. Jogsim. Regen 3 het volt, most mennyi? Kerem az irjon aki iden csinalta, nem 5eve.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 26. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:

8 nap az ügyintézési határidő, ami az okmányirodába érkezésre vonatkozik.

Ha postázva kéred, akkor a postától függ, mennyivel lesz hosszabb. Néhány plusz nappal számolj.

2017. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegul is nincs még eleg ilyen kerdes megvalaszolva az oldalon......
2017. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hogy hogy postaval kerem? Lehet ugy, hogy bemegyek erte az okmanyirodaba?


#2 nincs idom olvasgatni a tobbi posztot, nem vagyok kivancsi a tobb eves kerdesekre.

2017. ápr. 26. 16:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Át lehet venni személyesen is.

Nem vagy kissé pofátlan?

Nem derogál már létező választ olvani, de tőlönk elvárod hogy írjunk.

2017. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden héten van vagy 3-4 ilyen kerdes,de ha arra is lusta vagy hogy 2 percet raszanj annak a keresesere ami teged annyira erdekel,akkor ehhez nincs is mit hozzáfűznöm.......
2017. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Neztem itt egy kerdest, de 2014 es volt. Nem kezdtem el keresgelni itt. Googlen rakeresyem meg par modon, ott is inkabb regebbi posztok voltak. Talaltam mostanit is, de nem voltam benne biztos. Koszonom.
2017. ápr. 26. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!