Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Véletlenül meghúztam egy...

Véletlenül meghúztam egy másik autót! Mit tegyek? 18/l

Figyelt kérdés
Egy kórház parkolójában történt,nagyon szorosan állt be mellém a kocsi,de én szabályosan álltam.Mikor kitoltattam kicsit meghúztam az autóját.Baratnőm velem volt,ő látta az esetet.Nagyon félek,szüleimnek el sem merem mondani.A kocsi tulajdonosa nem látta a dolgot.

2017. jún. 26. 13:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon látszik az autótokon? És a másik autón? Ha nem olyan vészes, nyugodj meg, amúgy sincs már mit csinálj. Azonban így sem kellett volna elfutnod, hanem legalább hagynod kellett volna egy darab papírt, hogy bocsánatot kérsz az esetért. Szüleidnek is szólnod kellett volna. Nem te vagy az első, sem az utolsó, aki meghúz egy másik autót.
2017. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Látszik,mert kicsit behorpadt,bár az is lehet,hogy nem is én okoztam azt a kárt,hiszen egyesben jöttem ki szépen lassan,kuplungot szinte teljesen benyomva.:(
2017. jún. 26. 13:44
 3/26 A kérdező kommentje:
Mi autónkon semmi kár nem látszik.
2017. jún. 26. 13:44
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szoljal sztem , hülyeseg titkolozni.
2017. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Attól félek,hogy feljelent.Nem merek.:(
2017. jún. 26. 13:49
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

Ha más tulajdonában kárt okozunk, kötzelesek vagyunk azt megtéríteni.


vagyis köteles vagy a kárt amit okoztál megtéríteni

Ilyenkor egy korrekt ember hagy a másik autó szélvédőjén egy cetlit amin leírja mi történt és meghagyja a tel számát

És aztána biztosítása terhére megtudja csínáltatni a vétlen fél az autót.

Aki kárt okoz más autójában és lelép

Az egy igazi ge ci.

2017. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Barátnőm mondja,hogy nem is volt behorpadva,mert ő nem ült az utóban,amikor kitoltattam.Azt mondta kissebb karcolások voltak rajta,ő apukája amúgy rendőr.
2017. jún. 26. 13:52
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szüleidnek szerintem is szólj, főleg ha nem látszik semmi. Én a garázsban mentem neki a szekrénynek, épp egy parányi karc látszott, az is inkább kosz volt, mert egy mosás után eltűnt. Féltem szólni, főleg, hogy nem is úton, hanem itthon húztam meg, de aztán ugyanazon a nap ebédnél felhoztam a témát elég viccesen, ugyanis rákérdeztem, hogy ők mentek-e már neki valaminek véletlenül? Mert én igen, méghozzá a szekrénynek a garázsban, de nem látszik. Nem szóltak semmit, csak nevettünk egyet rajta, s mondták, hogy máskor vigyázzak, legyek figyelmesebb. Próbáld te is valahogy így tálalni a helyzetet.
2017. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Sajnálom,már bánom,friss jogsis vagyok,és nagyon kellett már sietnünk.Nagyon bánom tényleg,soha többet nem teszek ilyet!:(
2017. jún. 26. 13:53
 10/26 anonim ***** válasza:
80%

Nyugi, majd megtalálnak a rendőrök. Ha kórházi parkoló volt, jó eséllyel volt kamera is. Ha volt, megvan a rendszámod. Remélem úgy megbüntetnek, hogy megemlegeted. Gusztustalanok az ilyen emberek, akik kárt okoznak (tök mindegy hogy véletlen vagy szándékos, a lényeg a károkozás), és utána csak lapítanak mint a szar a fűben, hátha nem derül ki.

Az utólagos picsogással és sajnálkozással nincs kisegítve a károsult.

Egy elemet újrafényezni 30.000 Ft körülbelül. Te most a kocsi gazdájától ennyit loptál el. Ha hozzávesszük a javításra fordított időt, az autó javítás alatt történő pótlását, macerát, eléri az a 100 000 forintot is. Legyél büszke magadra... őszintén remélem hogy nem úszod meg.

2017. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!