Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mit kell tennem ha veszek egy...

Mit kell tennem ha veszek egy lejárt külföldi okmányokkal rendelkező Aprilia Rs4 50cm3 ast?

Figyelt kérdés

Milyen dolgot kell elintéznem ahhoz, hogy magyarországon ha megállít a rendőr ne büntessen meg?

KÉRLEK SORBA IRD MIT KELL TENNI!



2017. jún. 28. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Látom fogyatékos vagy, kiabálsz, ezért én is így írom:

NEM KELL TENNED SEMMIT!


Megírjátok az adásvételit, kifizeted, kötsz biztosítást és mehetsz a dolgodra.

Magyarországon a kismotoroknak nincs forgalmi engedélye vagy más "papírja". Bár ha lenne jogsid, akkor ezt tudnád.

A lejárt külföldi okmányokkal, okmányok nélkül, stb. csak egy opció amit a hirdetési oldalakon be lehet jelölni, és az idióta eladók ezt néha meg is teszik.

2017. jún. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még csak most kezdhetem el az elméletit! Ez lesz az első motorom! De azért kösz azt hittem lesz plusz papírmunka.
2017. jún. 29. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!