Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Járhatok ausztriában kölcsönad...

Járhatok ausztriában kölcsönadási szerződéssel nem saját magyar rendszámú autóval, ha itt van bejelentett lakcímen? Az autóval maximum 2 hetente átjárok magyarországra! _

Figyelt kérdés

2017. aug. 29. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Persze

Én igaz régebben amig a családi kocsival jártam nem izgatott a kölcsönadási vacak . Igaz azota keményitettek a remdszeren már saját kocsival járok

Ha a verda osztrák rendszámú akkor arra számolj hogy a magyar jard így is szívozni fog

Nekem hiába osztrák a címem , a jogsim meg a kocsi is rendszeresen szivat a magyar jard mert magyar állampolgár vagyok és a kocsi az meg osztrák

2017. aug. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D. Brasco ***** válasza:
100%

Nem jarhatsz az osztrákoknál magyar rendszámú autóval folyamatosan ha van náluk bejelentett lakcímed!Akkor sem ha nem a tied az autó hanem a szomszede nagyanyame kiss pistáé!Senkit nem érdekel meg semmit nem befolyasol!


"Nekem hiába osztrák a címem , a jogsim meg a kocsi is rendszeresen szivat a magyar jard mert magyar állampolgár vagyok és a kocsi az meg osztrák"


Az 1-es meg nem tudom miről beszél,mert ha tudod igazolni hogy van kulfoldi(osztrák)lakcímed es ezért jársz külföldi rendszámos autóval akkor a magyar rendőr semmit nem tud csinalni veled!

2017. aug. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan. olyan autóval kell járni ahol életvitelszerűen élsz. Ha ezt igazolni tudod, a kutya se fog cseszegetni senkit...csak hát a biztosítás mértékének eltérése miatt sok magyar magyar autóval él Ausztriában, meg Németországban, ahol bas*ik adót fizetni.
2017. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!