Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Külföldön vagyok, a biztosító...

Külföldön vagyok, a biztosító csekk otthon van?

Figyelt kérdés
Otthon fizetem a biztositot,és a jövöhéten hozzák ki nekem. Elég ha van róla képem? Csinaltattam egy képet a kifizettett csekkről. Ha megállítanak bajba kerulok?

2017. szept. 14. 09:59
 1/6 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Zöldkártya kell, nem csekk.

Bajba akkor kerülsz ha ott is laksz de magyar autóval jársz.

2017. szept. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit mutogatsz egy csekken ha szükség van a biztosításod igazolására?


Ahogy az előző írta egy zöldkártya kell a biztosítódtól.

2017. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na megint egy adócsaló, magyar rendszámmal külföldön él... amúgy igen: zöldkártya orvosolja a problémád, nem a sárga csekked, ami a kutyát se érdekli külföldön.
2017. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Az miért lenne baj, ha kint lakik de magyar autója van? Az ember nem azért költ milliókat egy autóért, hogy utána külföldön újat kelljen vennie egy rendszám miatt.
2017. szept. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:
33%

#4

Azért baj mert ez a törvény. Az állam nem azért költ milliárdokat az utakra hogy az autósok külföldi rendszámmal használják.

Ez igaz minden országra.

2017. szept. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
pontosan. mert pl Németországban ingyen van az autópálya, amit nagy kegyesen használnak a külföldiek, más meg fizeti az éves adóval. mellesleg ilyenkor ez nem baj, de ha otthon megjelenik egy román, vagy szlovák rendszámos magyar, rögtön nagy a felháborodás...de külföldön legyen természetes. tipikus magyar mentalitás.
2017. szept. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!