Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Valaki rendelt mar a 'Joom'-rol?

Valaki rendelt mar a 'Joom'-rol?

Figyelt kérdés

Erdekelne hogy szallitanak e magyarorszagra es ha igen akkor milyen a minoseg, ugyan az e mint a kepen, hogyan lehet fizetni , mennyi ido alatt erkezik meg?

Elore is koszonom a valaszokat!



2017. okt. 9. 17:40
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom, nézz utánna a weboldalon!
2017. okt. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen szállítanak , előre kell kártyával fizetni , megbízható 15-45 nap alatt hozzák meg , kis eltérés van azért a kép es a valóság között
2017. okt. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nincs nagy eltérés, de mondjuk ez mondjuk attól függ, hogy mit is rendelsz, mert, ha Műszaki Cikket, akkor nincs eltérés.
2018. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szállítanak magyarországra is meg még sok más országba is. Nemrég magyarul kezdtek válaszolni az ügyfélszolgálatosaik, ami megkönnyíti a kommunikációt a céggel. A minőséget egyébként én nem a termék képein hanem inkább azoknak az értékeléseknek a segítségével csekkolom amiket más vásárlók hagytak. Ott látszik, hogy a kézhez kapott áru milyen. Én kb 20 terméket rendeltem tőlük és egy kivételével elégedett is voltam. Az az egy meg eltörött de az a saját hibámból :(.
2022. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!