Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi a véleményetek a Magyar...

Mi a véleményetek a Magyar Autóklubról?

Figyelt kérdés

2017. dec. 10. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én a helyi autóklubhoz amikor bementem, a vasfogú öregasszony azt se tudta megmondani hogy mikor tudnának egy egyszerű eredetvizsgát megcsinálni, ráadásul az árakkal sem volt tisztában.


Régebben, még tanuló koromban amikor gyakorlati helyet kerestünk, szintén a fent említett helyre is bepróbálkoztunk. Össze-vissza beszéltek, az egyik ember azt mondta hogy igen, a másik hogy nem. Végül megtaláltuk a főnököt, aki olyan szinten köhögött, hogy egy szavát nem értettük. Azért közben elszívott egy pár szál cigit... Végül nem sikerült hozzájuk bekerülni, szerencsére.

2017. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Műszakira oda hordom az autókat, az ég világon semmi bajom velük :DDDD Oké tudom,ez nem biztosításhoz kapcsolódik
2018. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ország bármely pontján vagy autóval 0 - 24 órában műszaki segítséget nyújtonak , ha szükség adódik számíthatsz rájuk , ez megtapasztalás is . Én klubtag vagyok és leszek is .
2022. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!