Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Elvesztettem az egészségügyi...

Elvesztettem az egészségügyi vizsgálatról szóló orvosi alkalmassági papírt. Állítható ki új, díjmentesen?

Figyelt kérdés

Ma végeztem a KRESZ-el, amelynek elvileg feltétele az orvosi alkalmassági papír. Az oktatóm azt mondta, hogyha nem lett volna, ma nem KRESZ-vizsgázhatnék, és amikor meglesz a jogsim, az okmányirodában kérni fogják. Azonban elvesztettem. Mi a teendő?

-A következő KRESZ tanfolyam indulásakor menjek el az orvosi vizsgálat napján, és végeztessem el újra a vizsgálatot 7200 FT-ért? (Nem nagyon örülnék neki)

-A doktornő, aki rajtam is elvégezte a vizsgálatot, megtalál majd az adatbázisban, és díjmentesen kiállítja a dokumentum másolatát?

-Mivel a vizsgaközpont megkapta a dokumentáció másolatát, kérjem tőlük a dokumentáció "másod-másolatát"?

Vagy mi a teendő? Kérlek segítsetek.


2018. jan. 8. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Díjmentesen biztosan nem fogják neked kinyomtatni, hiszen az ráfizetés lenne nekik akárhogyan is nézzük. Menj el a háziorvosodhoz és mondd el neki, hogy elvesztetted a papírod, aztán megmondja mi a teendő (vagy kinyomtat egy másolatot vagy kiállít egy újat).
2018. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!