Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Biztosítást szeretnék kötni...

Peti064av kérdése:

Biztosítást szeretnék kötni segédmotoros kerékpárra apám egy éve vette nem kötöttünk rá semmit. Ahhoz, hogy az én nevemen legyen a biztosítás írjon nekem egy adásvételit ő vagy mennyek az előtti tulajhoz, hogy írjon az én nevemre egy adás-vételit?

Figyelt kérdés
Volt apám meg az előtti tulaj között is adásvételi.Ha lefestem más színűre mi a teendő?
2018. febr. 10. 10:46
 1/2 Vortrex ***** válasza:

Ha esetleg attól féltek, hogy fedezetlenségi díjat kéne fizetni a motor után, mert nem kötöttetek rá biztosítást, akkor nincs mitől tartani, mert kismotor után már nem kell fizetni.


Szerintem teljesen lényegtelen, kinek a nevén van a biztosítás, révén hogy bagó az ára és bonus-malus besorolást se nyersz vele. Ezért kár a papírért, de ha számít, akkor apádtól is megveheted a gépet, akkor nem kell az előző tulajt nyaggatni.


Olyan színűre fested, amilyenre akarod.

2018. febr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindegy ki nevén van a biztosítás.

A színe nem számít, adásvételi nem kell a biztosításhoz.

2018. febr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!