Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kinek hány óra után volt...

Kinek hány óra után volt sikeres a forgalmi vizsgája?

Figyelt kérdés

Én most a 24. óránál tartok, és úgy érzem, egy jobb napomon már most is sikerülhetne a forgalmi vizsga. De amikor épp "nem vagyok formában" akkor nem sikerülne. Az oktató mondta hogy következő alkalommal (csütörtök) "játsszunk vizsgásat" nem segít, nem mond semmit, és meglátjuk hogy megy. És akkor meg tudja mondani, érdemes-e megpróbálnom 30 óra után vizsgázni.

17/F



2015. aug. 11. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha jó az oktatód akkor csak akkor küld vizsgára amikor úgy gondolja hogy átmennél. Én először 36 óra után mentem de megbuktam, majd vettem még 10 órát és átmentem:)
2015. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63. 64. órán vizsgáztam
2015. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40
2015. aug. 14. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 10 deka farhát ***** válasza:

36, de munka mellett ritkán tudtam menni vezetni. A vizsga előtti 8 napba három alkalmat besűrítettünk, ez jó ötletnek bizonyult. Elsőre átmentem. Most csütörtökön volt a vizsga :)


28/f

2015. aug. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38 óra vezetés és 2 vizsgaóra
2015. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha az oktató magasabb szintet vár el, mint a vizsga, akkor már azzal is előrébb vagy a tudtodon kívül...

Amúgy meg nem is gondolnád, de minden órával egy kicsit jobban belédrögzülnek a dolgok, főleg úgy, ha az oktató jól leb_sz ha valamit megint elrontottál. Ezt komolyan mondom, vezetés közben nehéz minden egyes kis praktikát megjegyezni, de ebből a lényeget meg fogod tanulni.

Egyébként meg minek elsietni? Én is az alapórával terveztem, de amikor már volt vizsgaidőpontom mégsem sajnáltam azt a pár plusz órát.

Azt tudom javasolni, hogy gondold át magadban a lehetséges forgalmi szituációkat, hogy mikor kinek van elsőbbsége stb. hogy ne érjen váratlanul és ne menj bele hülye helyzetben. Másodszor pedig a problémás dolgokkal legyél tisztában, mint például kikerüléskori indexhasználat és tükörnézés előtte utána, vasúti átkelőben körbenézés, körforgalomban indexhasználat, jobbkezes utcák megközelítése, kézifékes elindulás helyzet stb.

2015. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 nagy gyuri ***** válasza:
Amikor én vizsgáztam akkor volt még rutin vizsga 10 óra és 20 óra forgalmi elsöre sikerült ez 3 éve volt ,az oktatól látja hogy készem állsz -e
2015. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most volt a 31. 32. órám. Ma jól ment, az előző alkalommal rosszul, az előtt megint jól.

Szóltam az oktatónak, lejelent vizsgára, addig még lesz 4 alkalom, 8 óra, 41. óra lesz a vizsga. Remélem sikerül.

2015. aug. 26. 21:42
 9/10 nagy gyuri ***** válasza:
No, akkor egy kalappal!
2015. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét, majd írd le mi volt! :D
2015. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!