Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A gépjárműadót lehet online...

A gépjárműadót lehet online is fizetni?

Figyelt kérdés

Küldték ma a csekket, és sajnos egy rublikával balrább kezdtem el írni az összeget, így a _ _ _ _ 4200 helyett _ _ _ 4200 _ van a csekken. Gondolom ez innentől nem érvényes, újat kell szereznem.

Van rá mód, hogy inkább online fizessem?


Illetve látok a csekken számlaszámot és közleményt is, erre akár én is elutalhatnám az összeget?


2018. febr. 27. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Soha nem fizettem csekken..mindig elutaltam a közleménybe feltüntetve az azonosítómat. (mondjuk nálunk 2 opció van a befizetésre vagy utalás vagy a takarékszövetkezetbe ahol az önkormányzat van ráfizetem a számlájukra...spórolnak itt vidéken a csekkel)
2018. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beírtad az összeget, előtte-utána vízszintes vonallal kihúzod a maradék helyet és simán befizeted a Postán. Úgyis az az összeg számít, amit majd ott rápecsétel a gép, ha véletlenül nem lenne egyértelmű a befizetéskor, még mindig el tudod mondani, hogy mi a szitu.
2018. márc. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!