Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Nemrég vett használt autómhoz...

Nemrég vett használt autómhoz elég-e az alábbi biztosítási ajánlat részlete az okmányirodához ill. a rendőrnek?

Figyelt kérdés

Netrisk-en kötöttem K&H-s kötelező gépjármű biztosítást, alkuszi megbízást már elintéztem, kaptam egy 14 oldalas biztosítási ajánlatot PDF-ben.


Elég-e 60 napig a képen látható részlet (a 14 oldalból) az okmányirodának az átíráshoz és a rendőrnek ha megállít, vagy nyomtassam ki mind a 14 oldalt és hordjam magammal?

(Természetesem a személyes adataim kitakartam)

[link]


2018. ápr. 9. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A rendőr régóta rendszerből kérdezi le a kötelező meglétét. Nem kell magadnál tartani semmit.
2018. ápr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2018. ápr. 10. 05:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég, ahogy írták még nem is feltétlenül kell. De mondjuk nem értem, ha úgyis van egy mappa a kocsiban az összes papírral miért nem fér el benne a komplett dokumentum
2018. ápr. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!