Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A kgfb-t a fordulónap előtti...

A kgfb-t a fordulónap előtti 30 napban lehet felmondani?

Figyelt kérdés

06.07-én lesz a fordulónap, ezek szerint én csak május 7. után válthatok biztosítót? Illetve ugyanannál a biztosítónál lehetséges az újrakötés? Hogy ugyanazon a napon lemondom és új belépőként újrakötöm?!

Köszi!


2018. ápr. 24. 06:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Április 7 és május 7 közt mondhatod le a régi biztosítást. Lehet ugyan oda visszakotni ahol voltál, nem tiltja semmi. Kötni már megtudod az újat. Nekem június 10 az évforduló, lemondtam a régit, az újat meg megkötöttem, kifizetni meg majd június elejen
2018. ápr. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

mi értelme ugyan annál a biztosítónál lemondani és újrakötni?


lehet, csak semmi értelme... felesleges bohóckodaa

2018. ápr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Volt olyan menüpont, hogy újrakötés. Olcsóbb lett a díj. Talán ez az értelme kedves előző... :))) Akinek nem számít mennyivel húzzák le az ne is bohóckodjon.
2018. ápr. 24. 08:48
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

kamuzol


az új kgfb rendelet értelmében az újrakötés díja nem lehet kedvezőbb, mint amit előzőleg közzétettek a jövő évre vonatkozóan

2018. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Girfukins
2018. ápr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fordulónap ELŐTT minimum 30 nappal. Tehát 30 napon belül már nem.

60. és 30. nap között válthatsz. 60 nappal előtte nem is kalkulál rá.

2018. ápr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok, olcsóbb lett. Ha nem lett volna olcsóbb, nem ugyanott kötöm újra. Miért tolnék ki saját magammal és hazudnék itt?! Mi értelme volna?! Semmi..
2018. ápr. 24. 11:03
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
lehet hogy olcsóbb lett, de ez mindenféle újrakötés nélkül is annyi lett volna, ha nem mondod fel
2018. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már megkaptam, a csekkeket és az idei papírokat amin egyértelműen látszott az emelés. Nem értem miért erőlködsz, igazad úgysem lesz. 4-5ezerről 8-10 ezerre emelték a negyedéves csekkek összegét. Bírom mikor egy hülye próbál hülyének nézni :)))
2018. ápr. 24. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!