Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha nem kaptam a közlekedési...

Anna978 kérdése:

Ha nem kaptam a közlekedési hatóságnál semmilyen kézben fogható papírt sikeres forgalmi vizsga után a vizsga igazolására, de ott azt mondták menjek az okmányirodába, akkor papír nélkül is odalehet menni?

Figyelt kérdés
Bementem a sikeres forgalmi vizsgám után a közlekedési hatósághoz. Ott megnézték azt mondták rendben van. Elmondták, hogy majd az okmányirodába kell menni, de semmiféle vizsgaigazolást nem adtak oda nekem a kezembe.

2018. máj. 4. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

mert már össze van kötve mindenki mindenkivel...végre ezt is megértük.


beballagsz úgy két hét múlva a kormányhivatalba, sorszám, és bemutatod a személyid..aztán mehetsz is a kasszához. ennyi.

2018. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az utolsó vizsga utan a 4. Naptol mehet csináltatni. Az eü vizsgan adott igazolás és az orvostól kapott igazolást kell vinnem plusz okmanyok! 😊
2018. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!