Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi a B/M-em? Ha 2017. 07.23-án...

Mi a B/M-em? Ha 2017. 07.23-án kötöttem meg a biztosításom, de most vettem egy új kocsit és a régit el akarom adni most (tehát nem telik le az egy év) akkor ugyanúgy a0-ba maradok, vagy fellépek B1-be, mivel nem okoztam kárt?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy egy év után növekszik, de most meg kéne várnom a júliust, hogy olcsóbban tudjak kötni biztosítást az új autómra?

2018. máj. 24. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Júliustól B1-be kerulsz,ha nem okoztál kárt. Ha nem adod el addig a regit, akkor azzal. Ha eladod, akkor átviszed az újra. Az újjal nem várhatsz, mert akkor fedezetlenségi díjat kell fizetned! Amíg megvan a régi, az újjal A0-ban leszel, aztán ha eladtad a régit, az megszűnik és ezt igazolod az új biztosítója felé.
2018. máj. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!