Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan tudnek olcso biztositas...

Hogyan tudnek olcso biztositast elerni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 23 eves lany vagyok es 2 eve elek angliaban, es nem fizettem meg soha biztit! Direkt az elott csinaltam meg az autora a jogsit, mielott kijottem! Kisvarosban elek eszakon, ezert a munkam miatt szuksegem lenne autora mert a taxim havonta 350 font. ( busszal nem tudok jarni)

Zsak utcanak erzem ezt az egeszet mert tudom, hogy joval olcsobban ussznam meg, ha minel fiatalabb egy auto es 1.0 a motorja, viszont 2015 autokat kb hitelre tudnek csak venni, 5 evre azt meg nem szeretnem ( biztositasom egy evre 3000 lenne). Regebbi autokra amit ratudnek szanni maximum 1000font(2005ig max evjaratu van eddig az arban ami 1.0) de azok meg tul idosek es ezert kb 4000font lenne egy evre a biztositasom. Van meg egy oppcio ami nem legallis, brokeren keresztul megbuheralni a biztositasomat es igy 2000fontra jonne ki egy evre..csak ennel meg nem tudom h kesobb milyen veszelyei lehetnek, sok ismerosom csinalta mar igy en nem lett meg baja belole. Erre kernek tanacsokat vagy segitsget, hogy hogyan tudnek jo dontest hozni..2 ev alatt folyamatosan nezem, nagyjabol tudom, h mik azok a tenyezok, ami miatt olcso lenne.. de nekem akkor se jon ki jobb esetben 3000fontal olcsobban, inkabb csak tobbre.

Amit meg tudok, hogy otthonrol kihozni, de azzal meg sok lenne a problemam.. felevente hazavezetni nekem egyenlo lenne az ongyilkossaggal. Elore is koszonom a tanacsokat! Szep napot! :)



2018. jún. 8. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Ne mond már, hogy egy kötelező biztosítás 1 évre a briteknél 1millió Ft. Nem valami casco-t néztél? Persze lehet, hogy másképp mennek arra a dolgok mint itthon.
2018. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De sajnos, itt nagyon sok a biztosítás, es a legjobb biztosítás összehasonlító oldalakon kalkuláltam!
2018. jún. 8. 14:07
 3/10 anonim ***** válasza:
egész pontosan szerint 1 456 000 forint a biztosítás egy évre...
2018. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
És ismételten bebizonyosodott, hogy nincs kolbászból a kerítés kint sem...
2018. jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocs, euróval számoltam.

Hát, akkor nem lesz autód asszem :)


És még azt hittem nekem drága itthon 1 évre 32e Ft :D

2018. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze, sehol sincs kolbaszbol a kerites..itt 2 heti fizudbol olcson veszel egy autot..cserebe a biztosítás sok
2018. jún. 8. 14:22
 7/10 anonim válasza:
Sokszor bele esnek az emberek abba a hibába, hogy azt hiszik minél kisebb motor annál olcsóbb lesz. Az angol biztosítási rendszer elég viccesen működik ugyanis nem azt nézik, hogy egy autó mennyire biztonságos vagy mekkora a teljesítménye hanem hogy abból a típusból hány balesetet rögzítettek az elmúlt időszakban. Ezért egy vauxhall corsa biztosítása több mint egy Caterham-é pl. mivel mindenki corsát vesz vagy kicsi egy literes autót és több baleset van velük. Nekem a havi biztosításom jelenleg £30 ha egyben kifizettem volna az egész évre még olcsóbb lenne. Két év no claim és 26 éves vagyok. Autó venni lehet kevesebb mint ezer fontért könnyedén és ha comparethemarketen be írod az adataid( nézz utána mit hogy érdemes pl garázsban tárolod az autót akkor drágább mint ha az utcán parkol mert ha le ég a ház viszi az autót is etc.) biztos hogy fog feldobni olcsóbb biztosítást no claim nélkül is. Nekem évekkel ezelőtt bonus nélkül £1100 volt egy évre a legdragabb. Nézz utána mely autókra mennyi és a szerint válassz autót.
2018. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az lemaradt, hogy nekem a biztosítás egy 13 éves £700 értékű autóra £30 havonta. A motor is nagyobb mint 1.0 és idős is. Az pedig, hogy magyar autót vezess illegális. Amint van bejelentett lakcimed és munkád senkit nem érdekel, hogy te át mész a határon évente kétszer. Kötelező angol rendszamot rakni rá.
2018. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csiribí csiribá, holnaptól £20 lesz a biztosításod havonta.

Sajnos nem így működik. Varialhatsz az adatokkal, olcsóbb biztosításért, de ha véletlen balesetezel akkor a biztosító azt is letagadja hogy valaha hallott rólad. (Nem érdemes ezt az opciót választani)

Magyar autóra angol rendszám és biztosítás kell azonnal ahogy belépsz vele az országba (ha itt élsz) Nincs se türelmi idő, se 6 hónap, se komp jeggyel varilas.

Motorra biztosításom évekig £140 volt, idén felment £500 ra.

Sajnos ez ilyen, le kell nyelni...

2018. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megfogadom amiket irtatok! :)
2018. júl. 1. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!