Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Nagypapam meghalt 3-honapja...

Nagypapam meghalt 3-honapja sajnos. Orokoltem tole egy 207-es babettat amit hasznalni szeretnek. Mit kell tennem, hogy vihetem forgalomba? Nincs semmi papir rola, nekem meg B-jogsim van viszont.

Figyelt kérdés

2018. júl. 17. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a motor jó állapotban van akkor írass nagymamáddal egy adás-vételit.

Menj be bárhova ahhol kötnek rá biztosítást és köss rá, olyan évi 3-5 ezer lehet?


Amit jó lenne ha megnéznél a motoron. Takarítsd ki a karbit, cserélj gyertyát, nézd meg a fékeket, a babettán szerintem dobfék van. Elől legalábbis 100%.

Esetleg még egy halytóműolajat cserélnék benne.

Azért a babetta nem a hihhetetlen jól összerakott blokkjárol és a strapabíró alkatrészeiről híres.

Ha jól ketyeg, van alapjárat és még némi kompressziót is érzel benne nem kell generálozni.


Tudod, hogyan kell keverni az üzemanyagot ugye?

Ha az öreg nem használta én 1:20 keverékkel használnám egy ideig. Most nagyon sokan fogják mondani, hogy ettől még egy fűkasza is gyomorrontást kap majd. De hidd el, hogy jót fog tenni a tűgörgőknek.

2018. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Részvétem. Én is jártam nemrég hasonló cipőben, sajnos.

Hagyatéki tárgyaláskor után kapni fognak egy hagyatéki végzést az örökösök ( természetesen előtte meg kell említeni, hogy az örökségben szerepel ez a járgány ).

A végzéssel tudsz rá biztosítást kötni és igazolni a tulajdonjogod.

2018. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Meghalt a mamám sajnos 1-hete :(
2018. júl. 17. 21:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Hagyatéki tárgyalás még nem volt,a motor egyébként nem indul,és nem értek hozzá egyáltalán. 3-szor beindult majd leállt,azóta semmi.
2018. júl. 17. 21:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Én köteles vagyok megmondani,hogy van egy motorunk?
2018. júl. 17. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megmondhatod, nem kerül semmibe se. Teljesen legális az eljárás amit írtam, velem teljesen ugyanígy volt.
2018. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha még egy karbit sem akarsz önszántadból kipucolni valamint a rohadt hagyatéki eljáráshoz sincs elég bátorságod ne akarj egy ilyen motort használni.


Ebbe nem lehet a bolti benzint csak úgy beletenni. Pár perc után tönkremegy tőle. Keverni kell bele az olajat.

2018. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Te utolso kedves valaszolo....!

Eloszor is,emlitettem,hogy nem ertek hozza,magyarul ha valamihez nem ertek,akkor nem kell feszegetni a dolgot. Ertesz hozza? Akkor segits hogy kezdjek neki a “pucolasnak”!

Masodik dolog pedig,hogy a rohadt hagyateki targyalasra nem en fogok eloszor is el menni,ha nem az anyam. Te bunko paraszt.....

2018. júl. 19. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!