Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Angliábol hazautazni furgonnal...

Mypanpeter kérdése:

Angliábol hazautazni furgonnal, pár napos biztositást hogyan kell kötni? Vagy miként lehet kocsit kivinni, mi az eljárás?

Figyelt kérdés
A barátom vett egy Mercedes benz sprintert Angliába, fél éve van kint még nincs bankszámlája tehát bizptositást akar kötni rá 7 napost (max egy honapost) hogy hazautazhasson vele cdomagjaival együtt. Már minden oldalon probáltuk megkötni 'temp van insurance'néven keresgéltünk de valahogy minden oldalon elakadtunk, az adatok kitöltése után nem ad ajánlatot. Van valaki aki tud segiteni, vagy vitt már haza autot, hogyan kell csinálni? Ui az auto. Most lett véve 1 hete a V5 megjött a nevére. Baj az ha én fizetnék a kartyámmal neki, vagy van olyan oldal ahol otthoni kártyát is elfogad?

#biztosítás #utazás #Anglia #furgon #export #temp cover #car insurance #angliábol haza
2018. aug. 8. 19:14
 1/1 Beviz Elek ***** válasza:

Ott valami más gubanc lesz, nekem eddig egyszer volt olyan hogy nem adott ajánlatot, akkor is azért mert beírtam minden változtatást az autón.


Kössetek sima évest havi fizetéssel és ha eladta vagy nem használja is kivonja forgalomból, akkor visszafizetik ami jár.

Kis személyautóra is van vagy 50/nap, nem hiszem hogy nagyon megérné a temp insurance.

Kifizetheted helyette te is, de külföldi kártyával nem tudom hogy lehet-e fizetni.


Fél év alatt illett volna elintézni a számlát, anélkül halott ember.

2018. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!