Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Magyar jogosítvány külföldön?

Magyar jogosítvány külföldön?

Figyelt kérdés
Kint élek Németországban 1 éve de most szereztem magyar vezetői engedélyt. Kerdesem az lenne hogy kint érvényes a jogsim mert sokat hallottam hogy elvették, a magyar jogosítványt. Mert mán több mint 6 hónapja kint élek .

2018. aug. 24. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor honosítsd azonnal. Ha valaki életvitelszerűen kint él (ergó 183 napnál tovább egy évben), akkor nem fogadják el hivatalosan. Az más kérdés, hogy gyakorlatban mit csinálnak, de ha kifogsz egy olyan rendőrt, akinek ez nem tetszik, elég borsós bírság lehet belőle. Amúgy itt a hivatalos:


[link]

2018. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*185 nap javítok
2018. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki aki járt mán így ??
2018. aug. 25. 01:46
 5/5 anonim ***** válasza:
még nem hallottam ilyenrôl, de a magyar rendszamért szólnak, ha igazoltatnak és kiderül, hogy itt élsz és dolgozol. a kollégámnak volt egy renault lagunaja, azzal allitottak meg es adtak neki 1 honapot, hogy irassa at.
2018. aug. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!