Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Honnan tudják hogy befizettem?

Honnan tudják hogy befizettem?

Figyelt kérdés
sziasztok. lenne egy ilyen nagyon hülye kérdésem. kaptam egy pénzbírságot Magyarországon, de én külföldön tartózkodok. otthon nincs senki akit megkérhetnék hogy fizesse be helyettem ezért innen kell átutalnom a pénzt a számlaszámra ami a rendőrségtől jött levélben szerepel. ez eddig rendben is van, de honnan fogja tudni a rendőrség hogy én utaltam át nekik a pénzt? úgy értem a csekken ami jött ott a nevem, az ügy száma meg mit tudom én mi. ha viszont egyszerűen átutalom a 30 ezret akkor ott nincs rólam semmilyen adat.

2018. szept. 12. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A "mit tudom én mi" részt is el kellett volna olvasni...

Elutalod, a megjegyzés rovathoz beírod ami a csekken is van és kész.

(Nekem pl van a netbankban olyan funkció ami lényegében sárga csekk befizetés, ugyanaz a formátum, csak át kell másolni.)

2018. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. én is tudom hogy ostoba kérdés, de ez életem első bírsága
2018. szept. 13. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!