Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Van olyan oldal, ahol meg...

Van olyan oldal, ahol meg lehet nézni, hogy gyorshajtás miatt van e függőben lévő ügyem?

Figyelt kérdés

Még májusban történt egy eset, ami szerintem csekket ért, de azóta sem kaptam semmit. Jó esetben már hátradőlhetnék, de az a gond, hogy ezután kb. 3 hónapig éppen "utált a posta". Semmit nem kaptam, még az épp aktuális politikai propaganda anyagot sem. Több csomagomat is visszaküldték ez alatt "ismeretlen címzett" indokkal (társasház, szabványos postaláda, kiírt név - címzés is ok volt ahogy később utánajártam).

Tud valaki olyan weboldalról, ahol gyorshajtás bírságnak utána lehet nézni? Ha lehet, azt elkerülném, hogy besétáljak az őrsre...



#bírság #gyorshajás
2018. okt. 6. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A rendőrség weboldalán meg lehet nézni, de csak ha kaptál róla fizetési felszólítást. Ügyirat szám kell hogy meg tudd nézni a traffi fotóit.

Ha nem kaptál semmit akkor nincs miről beszélni.

2018. okt. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amíg nem kaptál semmit, addig nem történt semmi és nem is tudsz utána nézni.


Amúgy mennyi helyett mennyivel mentél?

2018. okt. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Bár sajnos előrébb nem vagyok vele.


Az a problémám, hogyha a posta azt hazudja feléjük, hogy megvolt a két kézbesítési kísérlet a hivatalos iratra, akkor azt "átvettként" kezelik attól függetlenül, hogy én egy darab értesítőt, füstjelet vagy bármi küldeményre utalót láttam volna (ez a két tökéletesen működő állami szervezet hogy is kérdőjelezné meg egymás tévedhetetlenségét...?). Ezután pedig akár egy sima közúti ellenőrzésből is bilincsben vihetnek el szabálysértési bírság be nem fizetése miatt.

Tudom túlparázom, de kinek hiányzik egy ilyen ügy?


Egyébként a fedélzeti kamerám szerint 82-vel mentem amikortól már látható a trafi a képen és onnan folyamatos lassulás (nem erős, mert a mögöttem jövő "versenyző" belémjött volna). Vasúti átjáró után település vége (már nincs ház), de még tábla előtt. 4 indultunk, ebből a 4-ből én mentem még leglassabban, 2-en előztek is. Nem mosdatni akarom magam, vétettem, jogos a bünti - de nem egy indokolatlan fogházas.

2018. okt. 6. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!