Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Másnak is ennyit drágult a...

Másnak is ennyit drágult a KGFB-je?

Figyelt kérdés
Tavaly 38000 volt a kötelezőm, idén 56000-re kaptam ajánlatot. Balesetet nem okoztam, sőt, még a bónuszfokozatom is nőtt. Megnéznem a netrisken, más biztosítónál se lenne olcsóbb. Másnak is ilyen sokat drágult? Vagy ha nem, akkor az enyém mi a francért nőtt ennyit?
2018. okt. 8. 16:18
 1/6 anonim válasza:
Ez engem is erdekelne. Nekem 56ezerrol lement 38ezerre. Anyamnak 37ezerrol felment 47ezerre. Nem volt baleset. Mas mas biztositonal vagyunk.
2018. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel a KGFB veszélyközösségre épít, így mindenkinek nő ha abban a csoportban (város, korcsoport, autótípus stb) több volt a kárkifizetés mint előző évben. Kötelezik is erre a biztosítókat, hogy növeljék meg ezt az alapot. Ugyan nő a díja annak aki kárt okozott, de van hogy a kár így is sokkal nagyobb mint amivel többet fizet (főleg ha halálos baleset volt)
2018. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké, ez rendben van, na de 50%-kal? Ez elég durva. Főleg annak tükrében, hogy nőtt is a bónuszom.
2018. okt. 8. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor te valahol nagy kedvezményt kaptál!

Ennyit nem drágulhat.

2018. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont ugyanannyi maradt, mint tavaly. Pontosabban a bonus miatt csökkent kb. 4 ezerrel.
2018. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is drágult volna, de eladtam már, és az új autónak olcsóbbra jött ki egy másik biztosítóban. Kalkulátorral csináld meg több helyen, nekem az Allianznál százezrekkel olcsóbb lett, mint a K&H-nál. Nagyon fiatal autóra kötöttem, és 21 vagyok, azért az ilyen mértékű különbség.
2018. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!