Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi minden szükséges egy autó...

Dontspam kérdése:

Mi minden szükséges egy autó vásárolásakor, hogy névre írathassam?

Figyelt kérdés
Először vásárolok használt autót, és érdekelne a teljes folyamat mi minden szükséges, milyen papírok kellenek. stb. Annyi, hogy az autó magyar okmányos, érvényes műszakival.

2018. okt. 15. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
adásvételi,biztosítás,eredetvizsga,forgalmi meg törzskönyv és személyid meg lakcímkártyád
2018. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Adásvételit a helyszínen az eladóval írjátok, vagy külön kell valahol érvényesíttetni?

Eredetvizsgára gondolom még megvétel előtt kell elvinni?

Esetleg az egészet kicsit részletesebben, mivel sohasem csináltam, zéró tudásom van az egészről.

2018. okt. 15. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott a helyszínen írjátok az adásvételit + 2db tanú. Én a biztosítást helyszínen megkötöttem telefonnal. Nálad van az adásvételi a forgalmi és a törzskönyv , aztán gázt neki léphetsz is le. Majd 15 napod van arra,hogy átírasd az autót, ehhez előbb eredetvizsgára viszed , aztán amit ott kapsz papírt csapod a többihez. Elmész az okmányirodába (biztosításról papírt kellett lengetnem) lerakod az összes papírt ami az autóhoz van + a személyid és lakcímkártyád aztán ennyi, meg fizeted még az illetéket
2018. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a leírást, érthető.
2018. okt. 15. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!