Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Miért kell többet fizessek?

Miért kell többet fizessek?

Figyelt kérdés
Tavaly első negyedévben 13 e ft-ot kellett fizessek most viszont évforduló jön és 16 e ft-ot kellene fizessek. Balesetet nem okoztam.

2018. nov. 1. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Sok biztosító játszik olyat, hogy következő évre megemeli a díjadat és ha elfelejtesz váltani vagy újrakötni akkor leránt egy kis pénzzel. Téged mondjuk 12 000Ft-tal.
2018. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is nőtt a díjam. Csak úgy.


Ez az adott biztosító által, a károsultaknak kifizetett magasabb kárösszegek miatt van.

2018. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Csak úgy nem nő! Első jól írja, hiába pontozták le. Valószínűleg most volt az évfordulód és ilyenkor előszeretettel emelik a díjat. Ezért kell váltani...
2018. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%

Idén allianznál voltam. Friss jogsi, régi autó 130 ezer volt idén az éves biztosításom. Balesetet nem okoztam, így nőtt a bónuszom, de a kedves biztosító így 160 ezret számolt. Váltottam így sak 95-öt fogok fizetni. Ha csak simán újra kötöttem volna ugyan ott akkor is sak 120 lett volna.

Kalkuláltass te is netrisken. Biztos le akarnak nyúlni. Tudják hogy sok ember inkább tudomásul veszi hogy többet fizet vagy csak tesz az egészre. 10 perc újat kötni. Nézd meg.

2018. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!