Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Lehet még olcsóbb a biztosításom?

Lehet még olcsóbb a biztosításom?

Figyelt kérdés

10.29-én kalkuláltam, 36.000 körül volt

11.11-én (ma) +1500ft volt, az előző biztosítót már fel sem adta


lehet olcsóbb még? vagy a biztosítás.hu-s ajánlatok már nem változnak?


köszi



2018. nov. 11. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de olcsóbb már aligha lesz. Október 29-én még nem kellett minden biztosítónak meghirdetnie a 2019-es tarifáit. Ha meg is hirdette mindegyik, akkor is lehet, hogy az oldal fejlesztői még nem tudták mindet feltölteni a kalkulátorba az ilyen-olyan egyedi kedvezményeikkel és szorzóikkal. Mostanra már mind megvan, nagyon változni nem fog. Általánosságban pedig emelkednek az árak: az eddigi baleseti adót elméletileg te fizetted a KGFB-d díja mellett külön (tehát a biztosítónak nem kellett feltüntetnie a biztosítás díjánál), a 2019. január 1-jétől érvényes biztosítási adót már a biztosítód fizetné, de simán áthárítja rád, tehát a KGFB-d díja emelkedik, mert benne van az adó.

Amit most tehetsz, az az, hogy összehasonlítod több alkusz ajánlatát, hátha valamelyiknek van valami marha nagy kedvezménye. De csodára akkor se számíts, a jövő évi fordulónappal kötött biztosítások díja emelkedni fog. Vagyis nem fog emelkedni, mert eddig is kb. annyi volt az adóval, mint most lesz, csak most már azt látod, amit fizetni fogsz. Drága a BL-meccsekre röpködő magánrepülőgépbe töltött kerozin, meg kell adóztatni mindent.

2018. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

amikor én néztem egy hete kb azt írta hogy még nincs meg az összes biztosító ajánlata

a te biztosítod is majd elküldi postán az ajánlatát

arra figyelj hogy a bizosítás évfordulója előtt egy hónaapal lehet utoljára felmondani és váltani addig még várhatsz

2018. nov. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!