Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hol lenne olcsóbb a kötelező...

Hol lenne olcsóbb a kötelező biztosításom?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam egy csekket, hogy az immár 8 éve nálam lévő 124-es mercire jövő évtől, mivel emelik mindenhol a kötelezőt 55k lesz egy évre.

Az autó nagyon jó állapotban van, idővel veterán lehetne, de a kora miatt még nem.

Hobbi kategóriába meg nem sorolható az autó, mert nem felel meg ez a modell az ott felsorolt kritériumoknak.

Évi szinten 5-6000 km-t fut, tehát nem sokat. Eladni nem akarom, mert gyári állapotú minden része már...


Kíváncsi lennék, hol lenne érdemes kötelező biztosítást kötni.

Előre is köszönöm a segítségeket!



2014. nov. 6. 15:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Csekket azt értesítő levélként kell érteni.
2014. nov. 6. 15:12
 2/7 anonim ***** válasza:

gúgli, és elönt a biztosítási kereső..

ott kitöltöd bármelyiket, és meglátod melyik a szimpi.


papírokat készítsd előa kitöltéshez. öt perc, és mindent tudsz.

2014. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

számold ki...


[link]

2014. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem, egész szimpatikus a K&H. Egy évre 20k-ból megvan.
2014. nov. 6. 15:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyszerű,pl.a netrisk.hu oldalon megadod a autó adatait és kidobja neked az összes biztosító ajánlatát,ha valamelyik megfelel akkor felregisztrálsz az oldalra és ők ingyen lecserélik a jelenlegi biztosítódat,csak egy alkuszi megbízást kell aláírnod és elküldeni nekik.
2014. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

Sikerült a lehető legirrelevánsabb információkat közölnöd egy kgfb kötéséhez :)

Ott a biztositas.hu, netrisk.hu meg egy rakás egyéb alkusz, akik megfelelően kitöltött adatolból megmondják, hogy mennyi lenne a biztosításod. Sőt, meg is köttetheted velük a biztosítást.

2014. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Régebb egyszer néztem még egy ilyen oldalt csak agyamra ment akkor a sok kérdés a házzal, gyerekkel meg mit tudom én még mikkel. Szerencsére most egy kérdésben elintézték ezeket...
2014. nov. 6. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!