Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Melyik a legkedvezőbb biztosít...

Melyik a legkedvezőbb biztosító? Kötelező autó biztosítást szeretnék kötni 19 éves vagyok Nem akarom másra íratni melyik a legjobb? Olcsóbb?

Figyelt kérdés

2018. dec. 17. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ, nem lehet kijelenteni, hogy az egyik kedvezőbb. Kalkulálj Netrisk.hu-n.
2018. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Netrisk.hu kiírja neked melyik a legolcsóbb. De nem lesz olcsó hidd el. Nekem 20 évesen 95 ezer, tavaly 130 ezer volt.
2018. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 imnard ***** válasza:
Felemelték rendesen! Néhány éve már B8-ban voltam, azután egy újabb autóra biztosításkötéskor visszadobtak 0-ra. Kérdeztem miért? Azért, mert az előző autó tgk volt, ez meg személyautó, és nem lehet átvinni. Kérdezem, miért számít ez, mind a kettőt én vezetem. Azért, mert ez a szabály. Paff. Lehúzás, vagy nemtom mi. Most B3, vagy B4-ben vagyok újra, és még így is több mint a dupláját fizetem, mint 5 éve.
2018. dec. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azert nem lehet tgk meg auto kozt atvinni mert tejesen mas jarmu. Busz is mas kategoria meg kamion is (c) mas felhasznals mas menettulajdonsag mas szabalyok.
2018. dec. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!