Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Netrisk.hu-n szerettem volna...

Netrisk.hu-n szerettem volna kötni egy biztosítást az autóra, de rosszul adtam meg egy adatot. Lehet töröltetni?

Figyelt kérdés
Szóval kötelező gépjármű biztosítást szerettem volna kötni, csak valamit elírtam. Egy kb 50000 Ft-os biztosítást választottam ki egy évre. De kaptam egy levelet ahol leírják a részleteket és első fizetési díjnak kb. 3 millió forintot ír. Nyilvánvalóan abszurd ez az összeg egy KGFB-re és nyilván nem tudom ez kifizetni. Nem tudom, hogy ezt a kérelmet mennyire lehet törtöltetni. Vagy, ha nem fizetem ki az első összeget akkor el sem indul a biztosítás?
2019. febr. 4. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik az az adat, ami miatt 3milliós biztosítási díjat kalkulálnak ki?
2019. febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valamit elírtál.

Ezután kiválasztottál egy 50ezres biztosítást.

Majd ezután kaptál egy 3milliós kötvényt???


Kisit kusza.


Vagy leírod részletesebben, hogy kihámozzuk, vagy hívd fel a netrisk ügyfélszolgálatát ahol kötvényszám alapján pontos információkat kaphatsz,

2019. febr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az a probléma, hogy a fedezetlenségi időt összekevertem az autó első forgalombahelyezési időpontjával és visszaszámolt 21 évet
2019. febr. 4. 10:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel le szokták kérdezni a rendszerből is az adatokat, így rá fognak jönni, hogy elírtad.


De mint javasoltam, hívd fel a Netrisket, és beszéld meg velük, mi a teendőd.


(amúgy 21 év nem lehet fedezetlen, mert előbb kivonják a forgalomból...)

2019. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
telefonálj
2019. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket. de amúgyis összeveti a BM adatbázissal, nyilvántartással és ott nincs ilyesmi.
2019. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!