Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ezt fedezheti a kötelező...

Ezt fedezheti a kötelező biztosítás?

Figyelt kérdés

Elképesztően nagy butaságot csináltam. 5 éve van jogosítványom, napi szinten vezetek és soha egyetlen karcot sem csináltam egyetlen autón sem.

Ma sajnos megtörtént. Édesanyám kocsijával mentem bevásárolni, mert az enyém szerelőnél volt. Amikor hazaértem vele, beálltam a garázsba és elfelejtettem rögzíteni, fogalmam sincs, hogy hogyan, aztán nekigurult a kerítésnek.

A kérdésem az, hogy ezt fedezi-e a kötelező biztosítás.

Allianz a biztosító ha ez számít valamit. A bal féklámpa betört, szép mély horpadás bal oldalt hátul.

Casco nincs a járművön.


2019. márc. 22. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem!
2019. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, a kötelező az általad más járműben okozott kárt fedezi.

Inkább a lakásbiztosítóval beszélj, hátha tudnak valami megoldást.

2019. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lakásbiztosítót megprobálom, a szomszéd kamerája rögzítette az esetet, így lehet tényleg van náluk keresnivalóm.

Nagyon köszi a segítséget!

2019. márc. 22. 22:13
 4/6 A kérdező kommentje:
Továbbá a kerítés is megsérült, de azt meg tudom oldani.
2019. márc. 22. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. márc. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lakásbizti sem térít, abban "idegen jármű ütközése" szokott lenni, ez meg saját.
2019. márc. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!