Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ilyenkor mit csinálnak az...

Ilyenkor mit csinálnak az autósok? Részletek odébb

Figyelt kérdés
Ma volt egy mérőkocsi sima utcai fekete ford 5ajtós beállva egy kapubejáróba!Mért!és egy csaj ült benne viszont egy idősebb házaspár megelőzött minket illetve még egy autóst és a mérőműszer ezt lefotózta(hozzáteszem oldalról mért tehát nem a forgalomra nézett hanem ahogy előtte elmennek az autók) !erre az idős pár megállt az út szélén és visszament a rendőrnőhöz valamit beszéltek! Ilyenkor mit csinálnak? le akarják fizetni a rendőrt vagy mit?És hogy van ehhez arcuk?
2010. júl. 8. 21:12
 1/4 anonim válasza:
Arra nem gondoltál, hogy esetleg visszament megkérdezni, hogy benne volt-e és hogy mennyivel kapta le? Vagy esetleg helyszínen egyenlítse ki a büntit?
2010. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.Megkérdezték sikerült a fénykép, vagy még egyszer elmenjenek?
2010. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:D hát én nemtudom mit lehet azon megkérdezni hogy benne volt-e mikor 60-nál jobban ment mikor előzött ráadásul akkor ment el a mérő kocsi előtt miközben 70-80-nal előzött! Jó hogy benne volt :D Helyszínen nem lehet büntit egyenlíteni mivel felküldik oda ahol kiszabják a bírságot,most meg nem mondom hova mert nem tudom !Én mentem 60-nal és 2 kocsit előzött hát 70-80 kellett neki hogy letudjon előzni
2010. júl. 9. 09:21
 4/4 anonim válasza:
Döngess el 2 kocsi mellett 90km/h-val ott, ahol mérnek, és megtudod:)
2010. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!