Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Parkolóba tolatáskor ki volt...

Parkolóba tolatáskor ki volt a hibás?

Figyelt kérdés
Kis sebeseggél haladt előttem egy autó, majd balra jelzett, hogy le akar parkolni, én pedig kicsit jobbra kormányoztam, és megálltam mögötte. Hátramentbe kapcsolt, és elkezdett tolatni a parkolóhelyre, miközben én mozdulatlanul álltam mögötte. A manőver közben, a jobb elejével meghorzsolta a lökhárítóm bal oldalát. Nem jelentős a kár, csak a festék sérült, de nem ismeri el, a felelősségét. Szerinte túl későn álltam meg, és nem biztosítottam számára elegendő helyett a manőver vegrehajtásához. Telefonszamot cseréltünk, és megigérte, hogy még aznap felhiv. Azóta nem keresett meg, és mikor felhívtam azt mondta, hogy ő nem volt hibás és nem hajlandó kifizetni a lökhárítóm festését. Most mit tegyek?

2019. okt. 22. 06:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják tanulópénznek.


Nyilván ő a hibás hiszen neked ment. De neked is lehetett volna annyi eszed, hogy hagysz neki helyet. Vagy kitöltesz kárjelentőt, rendőrt hívsz.

2019. okt. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
66%
Jelentsd fel. Aztán kezdj agyalni azon, mit válaszolsz arra, hogy mit tettél a baleset elkerülése érdekében azon kívül, hogy bárgyún nézted, hogy neked tolat.
2019. okt. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
24%

1) hülye voltál

2) én nem vagyok jó sofőr, de múltkor láttam egy kocsit kitolatni parkolóból, simán láttam, hogy neki fog menni a bevásárlókocsiknak, vagyis, ha én meg tudom állapítani, akkor bárki más is

2019. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!