Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Németországban tilos személygé...

Németországban tilos személygépkocsival kamionos parkolóhelyre állni?

Figyelt kérdés
Autópálya pihenőhelynél a kamionok közé parkoltam, mert a nincs sok rutinom, és a pkw parkolóban nagyon szűk hely volt, és nem akartam kinlódni. Nem szándékoztam sokaíg maradni, max 30percet amíg eszem. Csakhogy közben érkezett 2 kamion, és úgy álltak be mellém, hogy elzártak minden kijáratot. Illedelmesen megkértem az egyik sofőrt, hogy engedjen ki, mire ő kiabálni kezdett, és bunkónak nevezett amiért oda parkoltam. Azt mondta, hogy lejárt a vezetési ideje, és egy métert sem hajlandó arrébb menni miattam. Közel egy órát vesztegeltem emiatt a parkolóban.

2019. nov. 5. 21:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

Örülhetsz, hogy csak 1 órát.


Sajna egy cm-t sem mozdulhat ha lejár az ideje.


Ezt én sem tudtam anno, de már lassan végzek a jogsikkal és tudom, hogy pár dolgot én is rosszul láttam eddig B jogsival..

2019. nov. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

Azért, ha annyira gyakorlatlan vagy a vezetésben, hogy nem tudsz beállni személygépkocsi parkolóba (ahol egyébként a kutyát nem érdekelte volna, ha 2 helyet foglalst rl), akkor nem a német autópályákon kellene vezetni, hanem vissza kéne menni az oktatóhoz és venni még pár órát. És ezt minden rosszindulat nélkül mondom.


Itt egész egyszerűen te voltál a balæsz, és még örülhetsz, hogy csak 1 óra volt és nem a 8 órás pihenőjük.

2019. nov. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Németországban vannak ilyen sztorik. Áruháznál beáll az utánfutós parkolóba. Mivel nem volt több szabad utánfutós parkolóhely utánfutós mögé állt. Visszajött a srác mondja az utánfutósnak álljon arréb. Az válaszol: Ne siessen már hívta a rendőröket. Én elmentem. Gondolom megvárták a rendőrséget.
2019. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
17%
Azért ne haragudjatok , de a kamionos is megérte a pénzét. Nem kell kiugrálni meg könyörögni, de amilyen lelkesen nyomatják a kürtöt egyes kollégák, itt is hamar tudtàra lehetett volna adni a kérdezőnek , hogy rossz helyen van. Ha ezután sem reagál, mert leszarja a kamionost, az más eset. De így, szándékosan és rosszindulatúan befalazni valakit akkor s bunkóság, ha egy másik parasztságra adott reakció ez.
2019. nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
#14, kamion parkolóba dudálni az éppen olyan bunkóság mint hűtőssel beállni a középre a ponyvásokhoz. :D
2019. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Autópálya megállóban nem bírsz beállni egy parkolóba. Mit keresel a német autópályán így????? Eletveszély!!!
2019. nov. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
#12 9 óra a minimum a napi pihenőnél. Kár hogy nem olyat fogott ki a kedves kérdező... :D
2019. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez inkább elszomorít, hogy még te akadsz ki....
2019. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!