Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Benzinkúton vertek már át...

Benzinkúton vertek már át pénzzel?

Figyelt kérdés

Nem adtak vissza, többet adtál és nem szóltak, stb.

Ha igen, sikerült megoldani?



2020. jan. 18. 04:11
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Albániában igen. Nem sokkal, meg nekem amúgy is így volt egyszerűbb. Euróval akartam fizetni, amikor is átkísértek egy másik kútoszlophoz, majd kb 4 perc alkudozás után megegyeztünk egy árban, végül persze nem is az az ár volt. Nem volt vészes különbség, meg így legalább nem kellett visszaadnia, úgyhogy csak mosolyogtam és elköszöntem.
2020. jan. 18. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy ott az is fura volt, hogy amikor észrevettek, hirtelen ott termett valaki, aki hibátlanul tudott angolul. Kezet fogott velem mosolyogva, már-már megölelt. Azóta se tudom eldönteni, hogy közvetlen, kedves emberek voltak, és az albán kultúra ilyen, vagy gyanús, furcsa alakok, akik át akartak verni még jobban. érdekes élmény volt minden esetre :)
2020. jan. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Nem
2020. jan. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Albániában nem ment a matek az egyik benzinkutasnak és valahogy több nulla került a POS terminálon a végösszeg mögé, ami azért trükkös, mert ott annak idején a lek denominácioja miatt össze-vissza mondták és írták az árakat - évekkel a nullák levágása után is hol a régi, ezerszeres címletű régi lekben közöltek árakat, hol meg új lekben. Így aztán könnyű volt belezavarodni. Végül ugye jött az SMS és láttán, hogy fele sem tréfa, rengeteget vontak le. De reklamàciora szó nélkül kifizették s különbözetet készpénzben.
2020. jan. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem sosem, pedig jópár ezer liter kőolaj elégetésében vagyok főbűnös.
2020. jan. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vortrex ***** válasza:
69%

Egyszer majdnem pórul jártam, 9990 körül tankoltam, mondom adok egy tízezrest és elköszönök. Erre húszezres volt nálam, nyugtáztam magamban, hogy nincs semmi baj, erre mire odaértem, maradtam a tervnél: A kezébe nyomtam, majd elköszöntem. Három lépés múlva elgondolkodtam, vajon nem hibáztam-e, a hatodik lépésnél megálltam megnézni a bukszám, mondom itt gebasz van.

Mondom ácsi, én húszezrest adtam! Erre a srác tök aranyosan "osztozott" a meglepettségemen, és odaadta a visszajárót, de már nem a kasszából. :D


Nem kimondottan átverés, de azért sztori értékű. Mióta nem hagyják, hogy a kutasok tankoljanak, és bekamerázott, NAV-ra kötött elektromos pénztárgépek vannak, máshogy nem is tudnának lehúzni.

2020. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Régebben előfordulhattak ilyen sztorik, illetve kisebb, magánkézben lévő benzinkutakon lehet, hogy voltak/vannak ilyenek. De a nagy benzinkúthálózatoknál (MOL, Shell, OMV stb.) már annyira le vannak ellenőrizve a dolgozók, hogy senki nem kockáztatná egy kis plusz pénzért az állását. Egyszerűen nem éri meg nekik trükközni.
2020. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem csak olyan volt, hogy kértem számlát, de a pénztárnál álló birka nem adott.


Kértem, hogy akkor sztornózzon/javítsa, azt mondta, nem lehet mert előre kellett volna kérnem.


Írtam egy panasz levelet, másnapra küldték a számlát.

2020. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Engem bepaliztak, 20 ezer Forinttal, kíváncsi vagyok, mi lesz a vége.

El fogok menni a végére, egyelőre totál hülyének néznek.

Auchan benzinkút.

Leírom majd, mi lett.

2020. jan. 19. 05:11
 10/10 A kérdező kommentje:
#7, a próféta szóljon belőled. :)
2020. jan. 19. 05:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!