Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csak én gondolom soknak a...

Csak én gondolom soknak a napi 160km ingázást vagy tényleg sok?

Figyelt kérdés

Kamionsofőrnek gondoltam ,hogy jelentkeznék, napi bejárós lenne 80km-re lakhelyemtől heti 6 nap váltott műszakba.


Számolgatom itt a fejembe az időt, és ügye mondjuk egy nap átlagba 24 óra :D 24-12 óra lenne a munkaidő az 12 óra abból az utazás 2.5 óra így marad 9.5 órám, ám fél-fél óra lenne a fogmosás, kaja ,wc , zuhanyzás. akkor marad 8.5 órám aludni, ha egy eseménymentes napot nézünk, sofőrként ügye meg eléggé beszámíthatatlan minden.


Ti így elvállalnátok? Más nincs...


2020. márc. 29. 19:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha felvettek és nincs közelebb lehetőség, akkor jó lesz ez. Csinálod fél évig, felmondasz és az így szerzett új tapasztalatoddal jobb állást fogsz találni.
2020. márc. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

hát ha nincs más, akkor ez van...

heti közel 1000 km, azaz 3-4 havonta olajcsere a kocsin, stb, ezt is számold bele.

2020. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!