Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga a tanuló...

Forgalmi vizsga a tanuló kérésére?

Figyelt kérdés
Olyan lehetséges hogy én szeretnék már menni vizsgára és kérhetem hogy kerjen időpontot az oktató, vagy azt csak ő kérhet ha úgy gondolja 100%hogy sikeres lesz? Minden feltétel meg van, 30 óra, 580km, szóval minden. Csak még nem akar engedni. Az sem baj ha nem sikerül, csak szeretném tudni miben hibázok és min kell még javítanom. 50 órát vezettem eddig.

2020. máj. 17. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, hogy okkal nem akar engedni, de az is lehet, hogy csak le akar húzni. Ha te úgy érzed, hogy sikerülne, akkor mondd meg neki, meg kérdezd meg, hogy miért gondolja úgy, hogy még nincs itt az ideje.
2020. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de ez egy jelzés a vizsgabiztos felé, így biztosan nem fog átengedni. Az oktatód nyilván nem véletlenül nem akar engedni. Semmi értelme, csak egy felesleges rossz élmény, amit sosem fogsz elfelejteni, plussz még pénzkidobás is. Olyan különben sincs hogy 100%-ra sikerül, ha az oktatód mondja hogy mehetsz vizsgára akkor van esélyed, de így teljesen esélytelen. Tapasztalatból mondom, én is így mentem az első vizsgámra, de életem legrosszabb döntése volt, vagyis nem az enyém, inkább az hogy hagytam, ez hosszú történet.
2020. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én az 53. órán vagyok túl.

Mivel kimaradt 2 hónap, egyelőre szó sincs a vizsgáról. Nem is baj. Elég sok kiesett.

Meg kell szokni, mire rendesen tudok váltani kesztyűben. Nekem nagyon fura így, nem érzem annyira a váltót. Persze, hogy félremegy néha a fokozat. Olyan, mintha egy plusz réteg volna a tenyeremen, ami eddig nem volt.

Amúgy is utálim az 5 ujjas kesztyűt. De ha ez az ára, elviselem.

Tehát ne foglalkozz semmivel. Amikor magabiztos vagy, és az oktatód is esélyesnek tart, úgyis lejelent vizsgára.

És akkor mi van, ha 70 óra vagy mégtöbb kell? Nem lesz beleírva a jogsiba, hogy hány óra alatt sikerült.

Nem biztos, hogy jobban vezet az, akinek elég a 30 óra. Tisztelet a kivételnek persze.

De minden ember más.

Nekem 70 óráig van befizetve, de a kiesés miatt, szerintem nem lesz elég.

2020. máj. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2es. Miért lenne jelzés a vizsgabiztos felé? És én tudom magamról hogy stressz helyzetben sokkal jobban tudok koncentrálni, nem lenne rossz élmény csak ki szeretném próbálni magam abban a helyzetben. Nem biztos hogy sikerül de úgy érzem igen. Régóta nem hibázok, de valamiért még nem lehet mennem. Nálunk az első forgalmi vizsga ingyenes úgyhogy még pénz kidobas sem lenne. De nekem kell a visszaigazolás mert így azt érzem hogy lehet már rég meglenne a jogsim csak a pénzt szedi ki belőlem. Aztán ha nem sikerülne akkor meg látnám mi az ami nem 100%es fejleszteni kell még.
2020. máj. 18. 06:20
 5/12 A kérdező kommentje:
3as. Tudom hogy nem lesz beleirva csak nekem erre már nincs időm meg pénzem sem nagyon. Úgyhogy ha átmennék akkor happy ha nem akkor meg lehet abbahagynám kicsit. Csak még az is bennem van hogy az ismerősi körömben mindenki csesztet már, hogy miért nem voltam még vizsgán, csak le akar húzni, stb. Így ha nem sikerülne akkor nekik is lenne egy visszaigazolás hogy nincs igazuk és nem mindenkinek elég a 30 óra. Amúgy már eddig 360 ezrembe van pedig minden meglett elsőre és a kresz vizsga plusz forgalmi vizsga ingyenes..
2020. máj. 18. 06:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

3 -as vagyok!

Az én oktatóm azt szokta mondani, hogy senkit nem foszt meg ettől. Ha valaki pl 35 óra után mindenáron vizsgázni szeretne, azt lejelenti. Más kérdés, hogy átmegy-e az illető, vagy sem.

Te tudod, Te érzed, a Te döntésed! Próba szerencse.

Nekem is sok pénzem van benne, hosszú évek alatt gyűjtögettem össze ezt a félretett pénzt. Engem is kérdezgetnek, de én pont lesz@rom, ki mit gondol.

Mindenki így kezdte. Én teljesen 0-ról indultam.

A pihentetést jól gondold meg!

Később lehet, hogy drágulni fog. Más lesz minden.

Ha úgy érzed, meg tudod csinálni, mondd az oktatódnak, hogy tegyetek egy próbát! Bátraké a szerencse.

2020. máj. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert az oktatód be fogja írni hogy "tanuló kérésére", amit a vizsgabiztos is lát. Amúgy az oktatón nagyon sok múlik a vizsgán, tud segíteni ha akar, de ha nem akar nyilván nem fog. Ez a lehúzás dolog pedig a legnagyobb hülyeség, nagyon ideges tudok lenni már ettől a szótól is. Az oktatódnak nem érdeke hogy te minél többet fizess, van sok tanítványa, nem a te pénzedre van rászorulva. Különben sem az ő pénze lesz, hanem az autósiskoláé. Az én esetemben anyukám testvére ugyanezt gondolta az oktatómról, ezért felhívta hogy tegyen be vizsgára, úgy hogy tudta hogy én még nem akarok. Az oktatóm pedig betett, azért hogy bebizonyítsa anyukám testvérének hogy nem fogok átmenni. Ez volt 60 óra után, végül 82 óra után mentem át másodszorra.
2020. máj. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Így lesz, megpróbálom vele megbeszélni. Többször mondta már hogy ha következő órán is olyan jól megyek akkor lejelent vizsgára csak mindig volt valami ami nem tetszett neki. Pl lidl parkolóba nem sarkosan kanyarodtam hanem körívesen..
2020. máj. 18. 07:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es voltam.
2020. máj. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

7-es.

Megkérdezhetem a korodat, és, hogy vezettél-e előtte?

Én az 53. órán vagyok túl, de egyáltalán nem érzem magam vizsgakésznek. 70 óráig be van fizetve, de szerintem nem lesz elég a 2 hónap kimaradás miatt.

Ha nincs ez a leállás, lehet, hogy vizsgáznék már.

A leállás előtt kb másfél hete már nagyon szépen mentem. Most látható a visszaesés picit. Azt tudni kell, hogy kb a 25. óráig csak heti 2-max 3x 50 percet vezettem. Utána gyorsítottunk, azóta látszik a rohamos fejlődés.

Azért kérdezem azokat a kérdéseket az elején, hogy aggódjak, hogy béna vagyok, hogy nem érzem vizsgakészen magam ennyi órával, vagy nyugodjak meg.

2020. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!